НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Александр ИВАЩЕНКО: «Задача - бороться за место в шестерке» ###

Александр ИВАЩЕНКО: «Задача - бороться за место в шестерке»
«Дубль» нападника «Кривбаса» Олександра Іващенка допоміг команді здобути перемогу над «Металістом», 4:3. У неділю він став одним з героїв матчу, а наступного дня поспілкувався з прес-службою ПЛ.
&minus- Олександре, кожна перемога приємна і особлива. Чим запам'ятається остання гра проти «Металіста»?
&minus- Ця перемога нам була потрібна як повітря, адже останні результати не могли нас задовольняти. Тож після останньої поразки, яка до того ж сталася вдома, від «Таврії» з рахунком 1:4, у команди відбулась серйозна розмова з керівництвом клубу. Були поставлені конкретні цілі, задля виконання яких ми були зобов'язані вигравати у Харкові. Тож найбільш корисним було саме своєчасне виконання поставлених завдань.
&minus- І яку ж мету було поставлено перед командою на сезон?
&minus- Ми маємо боротися за місце у шістці найсильніших.
&minus- Чи розібрались всередині команди, що заважало їй на старті Чемпіонату?
&minus- У першу чергу, невдалі дії нас, нападників. Адже команда створювала моменти, а от реалізації не вистачало. Наставник нам саме про це і казав неодноразово: будете використовувати гольові нагоди &minus- одразу прийдуть перемоги. У неділю ми могли переконатись у справедливості цих слів.
&minus- Спочатку гра у Харкові складалась на користь «Металіста». За рахунок чого вдалося зламати хід зустрічі?
&minus- В нас було багато бажання та віри у власні сили. Це й допомогло нам двічі відіграватись. Та до перерви все ж таки далеко не все виходило. Після першого тайму Юрій Максимов знайшов потрібні слова, які додали нам сили. Ми повірили, що можемо і маємо виграти. Виходили на другий тайм з таким настроєм, що навіть нічия нас не влаштовує &minus- тільки перемога. Можливості для цього виникли, а ми їх використали.
&minus- Твій другий гол у ворота «Металіста» став 10-м під час виступів у Прем'єр-лізі. Чи знаєш про це і чи можеш виокремити найцінніший з них?
&minus- Голів поки що не так багато &minus- з рахунку ще не збився. А от щодо важливості голів...- Напевне, голи з останньої гри і є такими. По-перше, вони принесли дуже важливу перемогу для команди. А по-друге, це був мій перший «дубль» на такому високому рівні.
&minus- Наприкінці зустрічі у Харкові емоцій було дуже багато. Що стало причиною для їх виявлення?
&minus- Причина, вважаю, була достатньою. Хтось із господарів поля, Обрадовіч чи Едмар &minus- точно не пам'ятаю, відверто штовхнув Андрєя Варанкова, але арбітр не зовсім розібрався у ситуації, показавши жовту картку нашому гравцеві. У цей час суддя вже не повністю контролював хід подій на полі, і ця помилка відбилась на сутичці.
&minus- Що сказав Юрій Максимов одразу після гри?
&minus- Одразу він нічого не міг говорити &minus- увесь ще знаходився на полі. Коли ж вгамував свої переживання, то просто подякував за гру, за результат, привітав усіх і висловив сподівання на продовження такої гри у наступних турах.
&minus- У наступному турі на «Кривбас» очікує не менш важкий двобій...-
&minus- Так, «Динамо» &minus- дуже хороший подразник. Спробуємо налаштуватись відповідним чином на гру зі срібним призером та взяти все найкраще із попереднього матчу. Додаткову складність створить той факт, що десь п'ять гравців не матимуть права вийти на поле у зустрічі з киянами за умовами своїх контрактів (вони орендовані у «Динамо» &minus- прим. авт.). Та тренер переконує нас, що ми не маємо боятись жодного суперника. Спробуємо порадувати себе та уболівальників. Тим більше, що після наступного туру у Чемпіонаті настане невеличка перерва.