"Карпати": Богатінов, Ощипко, Пластун, Мілошевіч (Жовтюк, 58), Даушвілі (Озарків, 83), Худоб'як, Кенія, Штіліч, Ксьонз, Лукас, Гладкий (Загідулін, 73)

Запасні: Мисак, Пучковський, Ткачук, Кас'ян

"Кривбас": Рева, Пашаєв, Лисицький, Петров (Дедечко, 33), Сердюк (Баліч, 35), Льопа, Лобжанідзе, Матіч, Бартуловіч, Прийомов, Антонов (Єслінек, 63)

Запасні: Штанько, Яколіш, Самодін, Іващенко

Асистенти арбітра: Леонід Ярмолинський (Київ), Богдан Бучинський (Тернопіль)
Четвертий арбітр – Олександр Іванов (Макіївка, Донецька обл.)
Делегат ФФУ – Петро Скрильник (Кременчук, Полтавська обл.)
Інспектор ФФУ – Валерій Лисенко (Одеса)

"Карпати" здобули свою найбільшу в чемпіонатах України перемогу, не доклавши до цього надзусиль. Якби "зелено-білі" сьогодні не грали в другому таймі в "економному" режимі, то рахунок цілком міг бути і двозначним. Господарі цією вікторією перервали свою 7-матчеву безвиграшну серію. Криворіжці ж продовжили свою гостьову безвиграшну серію до п'яти матчів.

Вболівальників прийшло не дуже багато. Хоча після феєричної кубкової перемоги над "Металістом" очікувалось більше представництво львівської "торсиди".

- Шкода, що цей матч проігнорували вболівальники, - каже сусід по трибуні. – Це ж цікавіше, ніж зустріч із "Динамо" чи "Шахтарем" – це гра рівних суперників!

Помітно менше із кубковим матчем і фанатів. Якщо тоді вони заповнили чотири сектори під табло, то нині до стартового свистка лише один. До кінця матчу щоправда кількість фанів збільшилось майже удвічі.

Присутні на стадіоні "Україна" і фанати "Кривбаса". З десяток їх розташувалися за протилежними воротами. Поряд з клубними банерами вивісили великий бандерівський червоно-чорний прапор.

Перший небезпечний момент у матчі закінчився голом. На 6-й хвилині Гладкий "обікрав" Петрова на куті штрафного майданчика, віддав пас п'ятою на Лукаса, той відпасував на Кенію і грузин метрів з семи увігнав м'яч у ближній верхній кут воріт Реви.

Натхненні швидким голом господарі продовжують атакувати. Після вдалого підключення Ксьонза, який сьогодні зі старту зайняв місце справа в обороні, і наступного прострілу у воротарський майданчик - в перекладину пробив Даушвілі. Щоправда півзахисник перебував у положенні поза грою. Міг забити і єдиний "чистий" форвард господарів Гладкий, проте не захотів "постелитися" за м'ячем після гострого прострілу Штіліча, чим викликав незадоволення на трибунах.

В ці хвилини приємно дивує Лукас. Іспанець корисно працює на команду, не зловживає як у попередніх матчах індивідуальною грою.

На 18-й хвилині фани "Кривбаса" кидають заряд "Слава Україні!" Львівські трибуни приємно здивований. Після "переклички" весь патріотичний львівський стадіон схвально плескає вболівальникам гостей.

Майже одразу "зелено-білі" подвоюють рахунок. Худоб'як щільно пробив з-за меж штрафного майданчика, Рева відбив його перед собою. Круглого підхопив Штіліч, навісив на Гладкого, а Олександр без проблем забив головою.

Відзначимо ключову роль Штіліча в атакувальних діях нинішніх "Карпат". Боснієць набрав феноменальну форму і є справжнім королем центру поля "левів". Всі комбінації господарів йдуть через нього. Він повністю веде гру команди, грає спокійно і мудро. З таким лідером, впевненіше і продуманіше заграли й інші гравці лінії атаки. Зокрема, сьогодні до активу можна занести гру Кенії, який грав на позиції лівого вінгера, та його колеги на правому фланзі – Лукаса. Останній власне і довів рахунок до 3:0 на 29-й хвилині, самотужки прорізавши мов ножем "розібраний" захист гостей.

Місцеві вболівальники тримаються за голови – вони не вірять своїм очам.

Після цього наставник "червоних" Олег Таран зробив дві заміни, помінявши Петрова і Сердюка на Дедечка та Біліча. Проте нові гравці не зміцнили оборонні редути криворіжців.

Вже на 40-й хвилині відзначився і Штіліч. Спершу Худоб'як пробиває у стійку воріт, м'яч відскакує до боснійця і той забиває четвертий гол.

Щодо "Кривбаса", то перший гострий момент вони створили вже у компенсований до першого тайму час, проте нападник гостей пробив головою – але м'яч пройшов дуже близько від стійки воріт. Намагався щось створити на своєму лівому фланзі атаки Льопа, проте його повністю "з'їв" Ксьонз. Так виглядає, що саме він є оптимальною кандидатурою на правому краї оборони львівської команди.

Свисток арбітра про закінчення першого тайму піднімає на ноги всю "Україну". Стадіон аплодує і скандує "Карпати"!

В перерві у центральному секторі щасливі вболівальники помічають півзахисника "Карпат" Михайла Кополовця, який відбуває дискваліфікацію. Місцевого улюбленця не на "каждій ігрі» можна так близько побачити. Тому за автографом та фотографією з ним вишиковується черга чоловік з 15-ти.

Вже в дебюті другого тайму "Кривбас" залишається в меншості. На 48-й хвилині Льопа в центрі поля отримує пряму червону картку за грубу гру проти Даушвілі.

Як не дивно, але "Карпати", після 120-хвилинної виснажливої кубкової гри проти "Металіста", в цьому матчі повністю "перебігали" свіжий "Кривбас". В гостей м'яч практично не затримувався, господарі після втрати м'яча миттєво вмикали пресинг і повертали собі шкіряного.

На 56-й хвилині Лукас забиває фантастичний гол, пробивши злету з-за меж штрафного майданчика у верхній кут воріт! Так своєрідно господарі розіграли кутовий з протилежного флангу.

Надалі темп гри помітно знизився. "Карпатам" і такої переваги було достатньо і вони робили великі паузи між своїми атакувальними діями, контролюючи м'яч далеко від чужих воріт. Інколи, проте господарі проявляли активність, проводячи гострі багатоходові комбінації. Певна розслабленість гравців "Карпат" ледь не призвела до взяття воріт Богатінова. Міг відзначитись Прийомов, проте зі зручної позиції головою пробив вище воріт. Ще одного разу необачно виходив з воріт Богатінов і лише захисник зумів вибити м'яч з порожніх воріт.

Крапку у цьому матчі поставив Лукас на 89-й хвилині, зробивши хет-трик. Лівий оборонець Ощипко вийшов на побачення з воротарем, пробив у нього, а м'яч від Реви потрапив точно на голову іспанця.

В останні хвилини креативні фани "Карпат" добряче повеселили публіку, затягнувши речівку: "То було сильно, йо-ма-йо!"

Сьогодні "Карпати" довели, що кубкова перемога над "Металістом" (хоч і в експериментальному складі) була не випадковою. Команда Костова справді знайшла свою гру і наступної неділі в Харкові – у ще одній зустрічі з пораненим "Металістом" – підопічним Мирона Маркевича буде ой як не просто.