НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Закарпатье – Кривбасс – 3:0 ###

Закарпатье – Кривбасс – 3:0

Просто жалюгідне враження справила сьогодні команда з Кривого Рогу. Насамперед кинулась в очі абсолютна відсутність порозуміння наставника Олега Тарана та гравців. Вдруге поспіль «Кривбас» безхарактерно поступається. І якість газону (одразу після гри чимало скептиків списало поразку на жахливий стан поля) тут ні до чого. Футбольне поле, особливо після гри, дійсно важко було назвати «футбольним», але за погодних умов, що склалися протягом останнього тижня на Закарпатті, працівники стадіону зробили все, що змогли. Однак, ще раз зауважу, справа не у газоні! Якби він був ідеальним, «Кривбас» поїхав би з Ужгорода із 5-ма, а то і 6-ма сухими м'ячами. Вся заслуга у перемозі належить Ігорю Гамулі і його підопічним, які нарешті довели всім, що гідні боротися за прописку у Прем'єр-лізі.

Рясна злива далася взнаки одразу після початку гри. Про технічний футбол мови і не могло бути. М'яч нерідко просто застрягав у калюжах і багнюці. За таких умов звичайно зручніше команді, яка оборонялась – «Кривбасу». Таран, як і прогнозувалося, обрав захисну тактику і грав другим номером. Однак після кількох провалів оборони криворіжців стало зрозуміло, що довго вони не протримаються.

Першим мав забивати Ксьондз, який залишився без опіки на дальній штанзі після прострілу Леандро, але хавбек вирішив пробити з гострого кута і влучив у сітку із зовнішнього боку. Згодом активний Давидов лише трохи не встиг замкнути простріл Трішовіча. А ближче до завершення тайму Микуляк, прибравши кількох захисників, класно пробивав із лінії штрафного у дальній кут, але Владиславу трохи забракло влучності. Все, на що спромігся «Кривбас» у першому таймі, це дальні неточні удари Бартуловіча та Жданова.

По перерві Гамула робить «хід конем», що давно напрошувався. На полі замість втомленого Трішовіча з'являється другий чистий нападник Тимченко, який у минулому турі дуже вдало увійшов у гру проти «Таврії». Форвард спочатку виводить віч-на-віч з Хіді свого партнера Давидова, але лайнсмен фіксує дуже сумнівний офсайд. А за кілька хвилин демонструє фантастичну техніку (що, здавалось, неможливо на такому полі) і потужним ударом зльоту у ближній кут реалізовує націлену дальню передачу із флангу Леандро. Нарешті гол, який давно просився!

Після забитого м'яча «Закарпаття» помчало добивати пораненого суперника. Валентин Платонов повинен був забивати після подачі кутового, але капітану ужгородців у цьому матчі явно забракло техніки. Далі господарі дещо збавили оберти і майже одразу могли поплатитись. Розіграш кутового і Штурко пробиває вище воріт із метрів двох, втративши чи не єдину реальну нагоду «Кривбаса» для взяття воріт.

Ужгородці зрозуміли, що закриватись на своїй половині не варто, і знову понеслись в атаку. Черговий випад правим флангом завершився виходом один в один (цього разу без офсайду) того таки Сергія Давидова. Нападник технічно переграв голкіпера, і той був змушений сфолити. Одинадцятиметровий чітко виконав Платонов.

Після другого м'яча вже ніхто не сумнівався, що «Закарпаття» перемогу вже не віддасть. Питання було лише в тому, скільки ще отримає в свої ворота «Кривбас». Пропустили тільки одного разу під завісу поєдинку, хоча могли це зробити ще, як мінімум, двічі. Автором останнього цвяха у домовину криворіжців став Ксьондз, який обігравшись в дотик із Тимченком, прибрав захисника і спокійно переграв Іслі Хіді.

3:0! «Закарпаття» здобуває надважливі три очки, доводить свій амбіційний потенціал і завершує перше коло на мажорній ноті, покинувши зону вильоту. Далі у підопічних Ігоря Гамули не менш важливий домашній поєдинок проти «Іллічівця», який і розставить всі крапки над «і» перед зимовою перервою.

«Закарпатье» – «Кривбасс» – 3:0

«Закарпатье»: Бабенко, Леандро, Чижевский, Болохан, Донец, Ксенз, Зотов, Платонов (Козориз, 82), Тришович (Тимченко, 46), Микуляк (Браила, 68), Давыдов.
«Кривбасс»: Хиди, Богомазов (Бюлюкбаши, 66), Карпенко, Жданов, Комарницкий, Булку, Ивашкевичус, Максимов, Бартулович, Штурко (Мелащенко, 70), Каракевич.
Голы: Тимченко (54), Платонов (72, пенальти), Ксенз (89).
Предупреждения: Давыдов (42), Зотов (87) - Максимов (37), Жданов (70), Ивашкевичус(90+2).

Удары (в створ): 11 (4) - 10 (2).
Угловые: 3 - 1.
Офсайды: 4 - 2.